دوره جامع آموزش فتوشاپ

 

 

مدت زمان دوره شهریه دوره (تومان) پیش نیاز دوره
۲٫۵ ماه
۳۸۰,۰۰۰ ندارد

 ——————–  محتویات دوره    ——————–

در دوره جامع آموزش فتوشاپ، فرض بر این است که دانشجویان دوره هیچ گونه دانش قبلی از برنامه فتوشاپ ندارند و می خواهند از ابتدا همه چیز را شروع کنند. آموزش از معرفی محیط برنامه، منوها و استفاده از ابزارها شروع شده و پس از آن ۱۵ پروژه عملی کاربردی در کلاس توسط فراگیران ایجاد خواهد شد تا یادگیری خود را کامل کرده و آماده ورود به بازار کار شوند.

برای اینکه بدانید چه چیزهایی را فرا خواهید گرفت و مطالب در قالب چه سرفصل هایی آموزش داده خواهد شد، بهتر است مطالب دسته بندی شده را با دقت مطالعه بفرمائید و سرفصل های آموزشی را مرور کنید و با خیال آسوده اقدام به ثبت نام در دوره آموزش فتوشاپ نمائید.

 

با شرکت در این دوره چه چیزهایی یاد می گیرید؟

۱ طراحی بروشور

همانطور که می دانید بروشور کتابچه و یا راهنمای معرفی کالا و یا خدمات می‌باشد که از طرف تولیدکننده و یا ارائه دهنده به مصرف‌کننده و یا مشتری برای معرفی دقیق و راهنمایی در استفاده ارائه می‌گردد و هدف اصلی آن جلب خواننده و ایجاد رغبت بیشتر در مخاطب با استفاده از عکس و طرحهای جالب و دیدنی است. در این دوره اصول، ابزارها و تکنیک های مورد نیاز جهت طراحی بروشور به شما آموزش داده می شود تا پس از یادگیری گام های پایه، بتوانید بروشورهای چشم گیر و جذابی را ایجاد کرده و مخاطبان محصول یا خدمت مورد نظرتان را چندین برابر کنید.

دوره جامع آموزش فتوشاپ

۲ طراحی کارت ویزیت

کارت ویزیت ها برای معرفی کسب و کار و ارائه راه های تماس مورد استفاده قرار می گیرند و بخشی از کار بازاریابی و تبلیغات را نیز بر عهده دارند چرا که اولین گام در تعامل با مشتری نیز می باشند. بنابراین طراحی یک کارت ویزیت تخصصی از مواردی است که اهمیت بسزایی در موفقیت کسب و کارها دارد. شما با شرکت در دوره فتوشاپ، اصول، ابزارها و تکنیک های مورد نیاز جهت طراحی کارت ویزیت های تخصصی را با توجه به زمینه های مختلف کسب و کار یاد می گیرید و می توانید کارت ویزیت های متنوعی را به کارگیری گام های مورد نیاز طراحی کنید.

دوره آموزش فتوشاپ

۳طراحی لوگو در فتوشاپ

برای ایجاد انواع لوگو، ابزارها و اصولی وجود دارند که شما همه ی آنها را به صورت گام به گام در این دوره آموزش می بینید تا توانایی لازم جهت خلق لوگوهای جذاب را به دست آورید. همچنین اصول روانشناسی رنگ ها را نیز برای تاثیر گذاری بیشتر به شما آموزش خواهیم داد.

 

۴ایجاد و طراحی افکت متحرک( Gif)

از نرم افزار فتوشاپ برای ساخت تصاویر متحرک Gif نیز استفاده می شود. این برنامه لایه های مختلفی از تصاویر متحرک را به صورت تایم لاین در اختیار کاربر قرار می دهد و کاربر می تواند فریم های مختلف تصویر متحرک خود را مشاهده و زمان های آنها را تنظیم نماید تا فایل های متحرک زیبا و با کیفیتی ایجاد گردد. در این دوره شما یاد می گیرید چگونه یک افکت متحرک را از ابتدا تا انتها طراحی و اجرا کنید.

 

۵تغییر رنگ تصاویر (رنگی کردن تصاویر سیاه و سفید)

تصاویر معمولا برای نمایش در محیط های مختلف مانند گوشی ها، تبلت ها و مانیتورها و همچنین جهت چاپ در کاربردهای متنوع و در سایز های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. در دوره آموزش فتوشاپ شما یاد می گیرید که چگونه رنگ و سایز مناسب تصویر مورد نظرتان را انتخاب کنید تا بهترین کیفیت را با توجه به کاربردش به شما ارائه دهد. همچنین تغییر رنگ بخش های مختلف تصاویر را به شما می آموزیم تا رنگ تصاویر موجود را جهت کاربرد مورد نظرتان به راحتی تغییر دهید.

 

۶مونتاژ تصاویر

گاهی لازم است برای خلق تصویر مورد نظرتان چند المان یا تصویر را با هم ترکیب کنید و مشکل از جایی شروع می شود که تصاویر از نظر دید، سایز و رنگ با هم متفاوت اند. ولی نگران نباشید. در این دوره آموزشی ما تمام تکنیک های مورد نیاز را به شما آموزش می دهیم تا بتوانید هر تصویر شگفت انگیز و خیالی که می خواهید خلق کنید.

دوره آموزش فتوشاپ

۷روتوش عکس و پرتره

چنانچه بخواهید عکسی را به اصلاح روتوش کنید، چه چهره باشد و چه طبیعت. چه تصاویر گرافیکی باشد و چه عکس های اتلیه ای، کافی است ابزارها و اصول روتوش عکس و پرتره را در دوره آموزشی فتوشاپ بیاموزید تا بتوانید با ابزارها و قابلیت هایی که برنامه فتوشاپ در اختیارتان می گذارد عکس مورد نظرتان را روتوش کرده و به نتایج بهتری برسید. این کار نه تنها کیفیت عکس های اصلی شما را پایین نمی آورد، بلکه موجب افزایش آن نیز می گردد.

 

۸ طراحی المان های وب سایت

گرافیک وب سایت یکی از مهم ترین عواملی است که در کنار محتوا به جذب کاربران و بینندگان آن کمک می کند و از آن جایی که اولین چیزی که در هنگام فراخوانی یک وب به چشم کاربر می آید، تصاویر و المان های گرافیکی آن است پس طراحی تخصصی تصاویر و المانها از نکات کلیدی به شمار می رود. در این دوره طراحی و ایجاد گرافیک های مورد نیاز یک وب سایت از جمله بنرها و دکمه ها را به خوبی فرا خواهید گرفت.

 

۹ افکت دادن به متون و تصاویر

برنامه فتوشاپ افکت و جلوه های بسیار جالب و متنوعی را برای تصاویر و متون در نظر گرفته است که با توجه به نیازمندی های کاربران می توان آنها را ترکیب کرده و اثری هنرمندانه خلق کرد.  علاوه بر آن، می توان به وسیله فیلترهای مختلف نیز افکت هایی خلاقانه ایجاد کرد. در دوره فتوشاپ ایجاد افکت های متنوعی مانند افکت رعد و برق، چوب، افکت چهره، ابر وباد و دیگر افکت های کاربردی را به صورت گام به گام به شما آموزش می دهیم و با معرفی انواع مختلف فیلترها مقدمات خلق افکت های جدید را برایتان فراهم می کنیم.


 

 با شرکت در این دوره چگونه یاد می گیرید؟

ابتدا نگاهی کلی به محیط برنامه فتوشاپ و ابزار ها خواهیم داشت و سپس به تشریح منوها می پردازیم تا بدانید چه مطالبی را قرار است آموزش ببینید:

-ابزار های فتوشاپ

-منوی File

-منوی Edit

-منوی Image

-منوی Select

-منوی Layer

-منوی Filter

-منوی View

-منوی Window

که به طور کاربردی معرفی شده تا کاربر بتواند در مواقع نیاز از آنها استفاده کند. همچنین کاربرد هر یک از آنها در هر یک از پروژه های عملی  به طور کامل شرح داده خواهد شد.

 ——————–  ثبت نام در دوره   ——————–

——————–  نمونه کارهای دانشجویان  ——————– 

امتیاز این پست از نظر آکادمی فاوا گستر

تمام حقوق این سیت محفوظ است